![](https://www.ele.gr/wp-content/uploads/2014/10/dhmotiko-sxoleio3-1024x768.jpg)
Ο Σύλλογος Γονέων και ο Σύλλογος Διδασκόντων του 27ου Δημοτικού Σχολείου Ιωαννίνων διοργανώνουν εκδήλωση – συζήτηση με θέμα: «Η μελέτη των μαθητών και οι εργασίες στο σπίτι. Ο ρόλος και η εμπλοκή των γονέων». Η εκδήλωση θα γίνει την Δευτέρα 4 Απριλίου στις 7.00 μμ στο αμφιθέατρο του σχολείου (Τ. Ισαάκ 22 & Μανωλιάσας, Κιάφα). Εισηγητής θα είναι ο Σπύρος Σούλης, Επίκουρος Καθηγητής του Παιδαγωγικού Τμήματος Δημοτικής Εκπαίδευσης του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων. Παρεμβάσεις θα γίνουν από εκπαιδευτικούς του σχολείου.
Κατηγορίες
- Επικαιρότητα(18.899)
- Πολιτικό Ρεπορτάζ(491)
- Ελλάδα(127)
- Οικονομία(1)
- Πολιτισμός(4.058)
- Εκδηλώσεις(1.520)
- Ήπειρος(1.957)
- Αθλητικά(2.819)
Αρθρογραφία
Είσοδος