Μία αναδρομή των Περικλή και Βαγγέλη Μπουλουχτσή σε κύκλους τραγουδιών που καλύπτουν όλες τις περιόδους της τραγουδοποιητικής τους δραστηριότητας την Παρασκευή 18 Νοέμβρη στο Θυμωμένο Πορτραίτο (22.00, είσοδος: 3 ευρώ)
Τα τραγούδια θα είναι στην πλειονότητά τους ανέκδοτο υλικό που θα ακουστεί για πρώτη φορά ζωντανά. Θα παιχτούν επίσης κομμάτια από Chapter 24, hobbit και Όμμα.
Συμμετέχουν: Αντώνης Παπαδόπουλος – Ηλεκτρική και ακουστική κιθάρα, Μαρία Καζάκου – Φωνητικά, Guest : Στέφανος Χαρτζάβαλος – Τραγούδι.
Κατηγορίες
- Επικαιρότητα(18.898)
- Πολιτικό Ρεπορτάζ(491)
- Ελλάδα(127)
- Οικονομία(1)
- Πολιτισμός(4.055)
- Εκδηλώσεις(1.519)
- Ήπειρος(1.957)
- Αθλητικά(2.819)
Αρθρογραφία
Είσοδος