![](https://www.ele.gr/wp-content/uploads/2017/04/noi-1.jpg)
Μπροστά με βραχεία κεφαλή, αλλά με το ψυχολογικό πλεονέκτημα πλέον πέρασε στη βαθμολογία του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Κωπηλασίας μετά τη διεξαγωγή της α’ φάσης, ο Ναυτικός Όμιλος Ιωαννίνων, έπειτα από την εξέταση των ενστάσεων και την επιβολή των προβλεπόμενων ποινών. Ο Ναυτικός Όμιλος μετά την εξέταση των ενστάσεων περνά μπροστά στη βαθμολογία συγκεντρώνοντας 277.5 βαθμούς, αφήνοντας πίσω του τον Ναυτικό Όμιλο Θεσσαλονίκης, με 273.5 βαθμούς. Όλα θα κριθούν πάντως, όπως και να έχει, στους αγώνες της β’ φάσης που θα πραγματοποιηθούν τον Ιούλιο στη λίμνη της Καστοριάς.
Κατηγορίες
- Επικαιρότητα(18.898)
- Πολιτικό Ρεπορτάζ(491)
- Ελλάδα(127)
- Οικονομία(1)
- Πολιτισμός(4.055)
- Εκδηλώσεις(1.519)
- Ήπειρος(1.957)
- Αθλητικά(2.819)
Αρθρογραφία
Είσοδος