![](https://www.ele.gr/wp-content/uploads/2022/01/ΝΟΙ-ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΑ-1024x762.jpg)
Μία χρονιά γεμάτη μεγάλες επιτυχίες ήταν αυτή που πέρασε για τον Ναυτικό Όμιλο Ιωαννίνων και τη Γιαννιώτικη Κωπηλασία. Ωστόσο, οι δυσμενείς επιδημιολογικές συνθήκες δεν επέτρεψαν τη διοργάνωση μίας μεγάλης εκδήλωσης ως επιστέγασμα για το 2021.
Παρόλα αυτά, σε μία λιτή τελετή στα γραφεία του Ομίλου και τηρώντας όλα τα επιβαλλόμενα υγειονομικά μέτρα, η Διοίκηση του Ν.Ο.Ι. έκοψε την πίτα της για τη νέα χρονιά και αντάλλαξε ευχές με αθλητές και προπονητές. Παράλληλα, απονεμήθηκαν βραβεία στους κωπηλάτες και τις κωπηλάτριες που με τις επιτυχίες τους ξεχώρισαν το περσινό έτος.
Related Posts
-
23 Ιουλίου 2024 -
20 Ιουλίου 2024 Για την υπεράσπιση του τίτλου ο ΝΟΙ στην Καστοριά
-
4 Ιουνίου 2024 Σπουδαίες εμφανίσεις από τα «κουπιά» του Ν.Ο.Ι.
-
-
12 Απριλίου 2024 ΝΟΙ – Παρέλαβε τα κύπελλα του Πρωταθλητή και Πολυνίκη Ελλάδος
-
20 Φεβρουαρίου 2024 Νέα Διοίκηση στον Ναυτικό Όμιλο Ιωαννίνων
Κατηγορίες
- Επικαιρότητα(18.898)
- Πολιτικό Ρεπορτάζ(491)
- Ελλάδα(127)
- Οικονομία(1)
- Πολιτισμός(4.055)
- Εκδηλώσεις(1.519)
- Ήπειρος(1.957)
- Αθλητικά(2.819)
Αρθρογραφία
Είσοδος