![](https://www.ele.gr/wp-content/uploads/2022/07/ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ-ΓΚΑΤΣΟΣ-724x1024.jpg)
Το Πνευματικό Κέντρο Δήμου Ιωαννιτών παρουσιάζει την Παρασκευή 8 Ιουλίου και ώρα 21:00, στον Αύλειο Χώρο του Πολιτιστικού Πολυχώρου «Δ. Χατζής», μια βραδιά αφιερωμένη στον ποιητή Νίκο Γκάτσο με τίτλο «Φύσα αεράκι, φύσα με». Συμμετέχουν: Γεωργία Αναστάση, πιάνο, Ελευθέριος Καραγιάννης, κλαρινέτο, σαξόφωνο, ενορχήστρωση, Ειρήνη Δόβα και Αχιλλέας Φρέστας, τραγούδι. Ποιήματα του Νίκου Γκάτσου διαβάζουν ο Δήμαρχος Ιωαννίνων Μωυσής Ελισάφ και η Μαρία Στρατσάνη.
Related Posts
-
8 Ιουλίου 2022
Κατηγορίες
- Επικαιρότητα(18.898)
- Πολιτικό Ρεπορτάζ(491)
- Ελλάδα(127)
- Οικονομία(1)
- Πολιτισμός(4.055)
- Εκδηλώσεις(1.519)
- Ήπειρος(1.957)
- Αθλητικά(2.819)
Αρθρογραφία
Είσοδος