![](https://www.ele.gr/wp-content/uploads/2022/07/ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ-ΑΝΤΑΜΩΜΑ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ1-1024x768.jpg)
Ένα ακόμα Αντάμωμα Φίλων Μοτοσυκλέτας, το 4ο κατά σειρά, ολοκληρώθηκε με επιτυχία αυτή τη χρονιά στα Γιάννενα. Οι διοργανωτές προχώρησαν σε ένα ευχαριστήριο. Μεταξύ άλλων αναφέρουν:
«Θα πρέπει να ξεκινήσουμε ευχαριστώντας πρώτα από όλα αυτούς που τίμησαν την εκδήλωση με την παρουσία τους παρά τις προβλέψεις για βροχές και καταιγίδες. Οι λέσχες, οι ομάδες, οι παρέες μοτοσικλετιστών αλλά και οι άπλοι μοτοσυκλετιστές είναι το Αντάμωμα Φίλων Μοτοσυκλέτας, για αυτούς γίνεται και σε αυτούς ανήκει.
Ευχαριστούμε την Περιφέρεια Ηπείρου για την οικονομική της συνδρομή.
Ευχαριστούμε αυτούς τους ανθρώπους του Δήμου Ιωαννιτών που βοήθησαν ώστε να πραγματοποιηθεί η εκδήλωση και το Δήμο Ιωαννιτών για την οικονομική του στήριξη. Ευχαριστούμε το Επιμελητήριο Ιωαννίνων για την οικονομική του συνδρομή. Ευχαριστούμε την Αστυνομική διεύθυνση της πόλης των Ιωαννίνων και την Διεύθυνση Τροχαίας για την συνεργασία» ενώ ευχαριστούν κι άλλους φορείς.
Related Posts
-
24 Ιουλίου 2024 -
16 Ιουλίου 2024 Μαθαίνοντας τις αξίες του Κοινοβουλευτισμού και της συμμετοχής
-
16 Ιουλίου 2024 «Να αλλάξουμε το ΠΑΣΟΚ για να αλλάξουμε και τη χώρα»
-
13 Ιουλίου 2024 Και ο καιρός «τρελάθηκε» στα Γιάννενα την Πέμπτη
-
5 Ιουνίου 2024 «Δικαιωμένοι και αισιόδοξοι για τις εκλογές»
-
4 Ιουνίου 2024 Πίσω από τη βιτρίνα της πόλης, το χάος και η αδιαφορία…
Κατηγορίες
- Επικαιρότητα(18.899)
- Πολιτικό Ρεπορτάζ(491)
- Ελλάδα(127)
- Οικονομία(1)
- Πολιτισμός(4.058)
- Εκδηλώσεις(1.520)
- Ήπειρος(1.957)
- Αθλητικά(2.819)
Αρθρογραφία
Είσοδος