![](https://www.ele.gr/wp-content/uploads/2023/01/NOI-ΚΟΙΝΟΒΙΟ.jpg)
Με δύο αθλητές συμμετέχει ο Ναυτικός Όμιλος Ιωαννίνων στο 1ο προπονητικό κοινόβιο και στις κατηγορίες Εφήβων – Νεανίδων, που πραγματοποιείται από χτες έως τις 5 Ιανουαρίου στο Κωπηλατοδρόμιο Σχοινιά.
«Ποδαρικό» στο νέο αγωνιστικό και προπονητικό έτος κάνουν η Νεφέλη Ντάρα και ο Δημήτρης Κούτρας ενώ θα ακολουθήσει ο Θανάσης Παλαιοπάνος με το κοινόβιο Προ Ολυμπιακής προετοιμασίας, το οποίο θα διεξαχθεί στο ίδιο μέρος από 9 έως 29 Ιανουαρίου.
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Ν.Ο.Ι. «εκφράζει τα θερμά του συγχαρητήρια για την επιλογή των αθλητών και στα δυο κοινόβια και τους εύχεται καλή δύναμη για να ανταπεξέλθουν στις απαιτήσεις της Εθνικής Ομάδας».
Κοπή πίτας
Την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας θα πραγματοποιήσει ο Ναυτικός Όμιλος Ιωαννίνων ανήμερα των Φώτων στις 6μ.μ. στο Πάρκο Ναυτικού Ομίλου Ιωαννίνων.
Κατά διάρκεια της εκδήλωσης θα βραβευτούν οι αθλητές που διακρίθηκαν το 2022 σε όλες τις κατηγορίες και οι προπονητές τους.
Παράλληλα θα πραγματοποιηθεί λαχειοφόρος αγορά με δώρα μεγάλης αξίας. Τα χρήματα που θα συγκεντρωθούν από την πώληση των λαχνών θα διατεθούν για την αγορά αγωνιστικού υλικού και συγκεκριμένα για την αγορά κουπιών.
Related Posts
-
23 Ιουλίου 2024 -
20 Ιουλίου 2024 Για την υπεράσπιση του τίτλου ο ΝΟΙ στην Καστοριά
-
4 Ιουνίου 2024 Σπουδαίες εμφανίσεις από τα «κουπιά» του Ν.Ο.Ι.
-
-
12 Απριλίου 2024 ΝΟΙ – Παρέλαβε τα κύπελλα του Πρωταθλητή και Πολυνίκη Ελλάδος
-
20 Φεβρουαρίου 2024 Νέα Διοίκηση στον Ναυτικό Όμιλο Ιωαννίνων
Κατηγορίες
- Επικαιρότητα(18.906)
- Πολιτικό Ρεπορτάζ(491)
- Ελλάδα(127)
- Οικονομία(1)
- Πολιτισμός(4.058)
- Εκδηλώσεις(1.520)
- Ήπειρος(1.957)
- Αθλητικά(2.819)
Αρθρογραφία
Είσοδος