![](https://www.ele.gr/wp-content/uploads/2021/10/ΑΡΛΕΤΟΣ.jpg)
Κανένα «κενό εξουσίας» δεν βλέπει ο αντιδήμαρχος Έργων Γιώργος Αρλέτος. Ερωτώμενος για το θέμα που τέθηκε πρόσφατα,τόνισε ότι ο Δήμαρχος δίνει τις κατευθύνσεις και έχει επικοινωνία μετη δημοτική αρχή.
«Η πόλη έχει δήμαρχο και έχει και όσα θεσμικά χρειάζεται για να λειτουργήσει. Ο δήμαρχος περνάει ένα δύσκολο πρόβλημα υγείας αλλά δίνει τις κατευθύνσεις του για όλα τα θέματα και για σημαντικά αλλά και για τα ζητήματα καθημερινότητας» σημειώνει με δηλώσεις του στο ITV.
Ενώ για τα στελέχη της παράταξης πρόσθεσε ότι «δεν εγείρονται θέματα εντός της παράταξης. Υπάρχει προβληματισμός για τον άνθρωπο και όχι για το θεσμό». «Λειτουργούμε κανονικά όπως κάναμε και πριν. Η αγωνία είναι για τον άνθρωπο» ανέφερε καταληκτικά.
Related Posts
-
23 Ιουλίου 2024 -
20 Ιουλίου 2024 Συνέχεια εργασιών επισκευής στα σχολεία
-
19 Ιουλίου 2024 Επιχείρηση εξόντωσης αδέσποτων με φόλες
-
17 Ιουλίου 2024 Δεν τα βρίσκουν Περιφέρεια και Δήμος για το επίχωμα
-
12 Ιουλίου 2024 Σφραγίζονται οι μη λειτουργικές «Γωνιές Ανακύκλωσης»
-
4 Ιουλίου 2024 Βελτιωμένη εικόνα με τους καθαρισμούς οικοπέδων
Κατηγορίες
- Επικαιρότητα(18.898)
- Πολιτικό Ρεπορτάζ(491)
- Ελλάδα(127)
- Οικονομία(1)
- Πολιτισμός(4.055)
- Εκδηλώσεις(1.519)
- Ήπειρος(1.957)
- Αθλητικά(2.819)
Αρθρογραφία
Είσοδος