Δίπλα στη Λίμνη Ζαραβίνα και κάτω από το Αυγουστιάτικο φεγγάρι, ο Νίκος Πορτοκάλογλου και η Ρένα Μόρφη μαζί με τον Δημήτρη Υφαντή, προσφέρουν μια μουσική βραδιά στο Zaravina Festival, που επιστρέφει για πέμπτη χρονιά.
Ο Δήμος Πωγωνίου, σε σύμπραξη με το Κέντρο Νέων Ηπείρου, παρουσιάζει την Τετάρτη 9 Αυγούστου, στις 9 το βράδυ τρεις κορυφαίους Έλληνες ερμηνευτές σε μία μοναδική βραδιά, στη λίμνη Ζαραβίνα. Αντί εισόδου υπάρχει η δυνατότητα προαιρετικής στήριξης των δράσεων του Κέντρου Νέων Ηπείρου με το συμβολικό ποσό των 5 ευρώ στην είσοδο του φεστιβάλ.
Ώρα προσέλευσης: 19:30- Ώρα έναρξης: 21:00.
Κατηγορίες
- Επικαιρότητα(18.898)
- Πολιτικό Ρεπορτάζ(491)
- Ελλάδα(127)
- Οικονομία(1)
- Πολιτισμός(4.055)
- Εκδηλώσεις(1.519)
- Ήπειρος(1.957)
- Αθλητικά(2.819)
Αρθρογραφία
Είσοδος