![](https://www.ele.gr/wp-content/uploads/2023/12/ΔΗΜΟΤΙΚΟ-ΩΔΕΙΟ-1.jpg)
Την Παρασκευή 22 Δεκεμβρίου και ώρα 20:00, στην αίθουσα εκδηλώσεων του Δημοτικού Ωδείου, βραδιά με τίτλο: «Christmas strings» με τις Σχολές Εγχόρδων του Δημοτικού Ωδείου Ιωαννίνων. Διδασκαλία: Βάσω Αρλέτου, Μαριάνθη Καψάλη, Απόστολος Παπαπέτρος, Αμβρόσιος Βλαχόπουλος.
Το Σάββατο 23 Δεκεμβρίου και ώρα 19:00, στον Πολιτιστικό Πολυχώρο «Δ. Χατζής», θα πραγματοποιηθεί η χριστουγεννιάτικη συναυλία των σπουδαστών του Παραρτήματος Ανατολής του Δημοτικού Ωδείου. Διδασκαλία: Πηνελόπη Λιαροστάθη, πιάνο – Ελένη Κολιού, πιάνο – Εύη Κύρκου, πιάνο – Φωτεινή Τσουμάνη, κιθάρα.
Κατηγορίες
- Επικαιρότητα(18.898)
- Πολιτικό Ρεπορτάζ(491)
- Ελλάδα(127)
- Οικονομία(1)
- Πολιτισμός(4.055)
- Εκδηλώσεις(1.519)
- Ήπειρος(1.957)
- Αθλητικά(2.819)
Αρθρογραφία
Είσοδος