![](https://www.ele.gr/wp-content/uploads/2024/02/ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ-ΠΑΣ-ΚΟΠΗ-ΠΙΤΑΣ1.jpg)
Την πρωτοχρονιάτικη πίτα του έκοψε ο Ερασιτέχνης Π.Α.Σ. Γιάννινα, την Παρασκευή το απόγευμα, στις εγκαταστάσεις του, στα γήπεδα στο Σταυράκι, με μεγάλη συμμετοχή των αθλητών-τριών και των οικογενειών τους.
Την εκδήλωση τίμησαν, εκ μέρους της ΠΑΕ Π.Α.Σ. Γιάννινα, ο υπεύθυνος υποδομών Τάσος Ανθυμιάδης, και οι εκπρόσωποι των τμημάτων Κολύμβησης, Ξιφασκίας, Ακαδημιών Μπάσκετ, Μπάσκετ Γυναικών και Βόλει.
Ο πρόεδρος του Ερασιτέχνη Π.Α.Σ. Γιάννινα, Γεώργιος Οικονόμου, ευχήθηκε στους αθλητές και τις αθλήτριες υγεία, ευτυχία και προκοπή για τη νέα χρονιά, ενώ εξέφρασε την ευχή η μεγάλη ομάδα της ΠΑΕ Π.Α.Σ. Γιάννινα να πετύχει τους στόχους της, κάτι που θα είναι καλό για ολόκληρη την πόλη.
Ο κ. Ανθυμιάδης, ευχήθηκε σε όλους υγεία και καλή πρόοδο. Δήλωσε ακόμη πως η καρδιά του Π.Α.Σ. χτυπά στον Ερασιτέχνη, και ευχήθηκε ο Π.Α.Σ. να βρίσκεται εκεί ψηλά που αξίζει.
Related Posts
-
1 Μαρτίου 2024 -
20 Φεβρουαρίου 2024 Τα ΚΑΠΗ έκοψαν την πρωτοχρονιάτικη πίτα τους
-
10 Φεβρουαρίου 2024 Κρίσιμη η μάχη των Ευρωεκλογών για το ΠΑΣΟΚ
-
-
7 Φεβρουαρίου 2024 Δέσμευση για την επόμενη περίοδο και κάλεσμα συμμετοχής
-
6 Φεβρουαρίου 2024 Σημαντικός ο ρόλος του Μηχανικού σήμερα
Κατηγορίες
- Επικαιρότητα(18.898)
- Πολιτικό Ρεπορτάζ(491)
- Ελλάδα(127)
- Οικονομία(1)
- Πολιτισμός(4.055)
- Εκδηλώσεις(1.519)
- Ήπειρος(1.957)
- Αθλητικά(2.819)
Αρθρογραφία
Είσοδος