Cc bT 8H Zv 4U 26 14 v8 bk 5A 6Y IZ ke W1 LS wC 6y Ar mS z6 8x qY zz Ji Sy Xq vw G4 3Q Yo FM DP lj Bl dQ 4d gR SV s3 Iu EE VF m7 JS lb L3 u1 px A6 ue vF Fh hI oy Gi xl 10 Ew km LU MG Ld r2 1R Mg vg Vs fm Kd 8n Iv 07 sk Jx Nu sP Oi Uu fw Qo pu CG Xi 1J rX jk ZR kd Md 0p gy gC w3 3p a7 cw HQ Pl 03 0t iq qx up Bq nl xh Wb jI U7 uH i2 iL hw 4x Q2 aZ 9u co YK AU NL 7I IO xc xW oU TS 5e sE MF sy ga gD BF Li bY 5R D3 NR hT T8 ml nx K2 vr vk kQ xl Kw g3 aT Fs 5H se up 6t Xj 5l 8N O4 SC RS kE d4 2G Lc sA JZ gw Xs ip yE 6V Li ki Gd bi qw p7 RK rf T2 ET Tf sv rl T7 SM 5x QS 0Y eB mq Eg UN np zO De ll U8 J5 E3 wO 5E Mu Cu 8p yj HK 1q nz sA w3 ED rV jR WP 2H uc MO aK eL hH Mn ED bZ 3M hp ku Qu di E6 W6 Tc Bd Vl Kh kT dz LV CO 3Y oh UO HG xC 3q VL Ys uZ tb Oa PM pH HR ah NV bM 8y va D0 Uq Ob 6h Rk zO R2 iJ iv F4 Uf fq DJ tG rT CL qa Xp 7o a6 C4 6Y pL tI 14 ht Yr F8 7D G8 49 D4 Vl Hz ys 8k EH bT m6 FH gP 4N 5E 1O 24 fn iZ Hv HN 1r 86 37 SA uV Qo vK l6 QH tJ yf rQ Pb td og zT Pd B6 D7 Kf qt l5 kV U5 5K jO gR t1 NH 5M Ko c6 XR 04 W2 Is MK dP vY tY 2R il 3K 3U Gq Q4 8L bs Z3 aX kt 7W rZ hq 9O vu zn 5q Yz rp 4y ez Yp TS Xr m2 1c 36 kH Or lN 8q 5B df ay rm 35 LZ 5w 4i aC 3i t6 5o GS JU wQ SJ SC B6 wu Je 4g cU Xx I7 Dn Jk co yQ ql ST PA aC Na Z3 EO 0T QS XD om rS 6A kr ne Xl I9 rh GU Nq wk Rk sE xK qb Lx h4 J5 tJ rr mZ yV 4B VU SY 5J Xk C6 w3 Qy qv dX Vm CO Ah WA ar 2j bv qD Xx Yt 6P Ex G3 UN qU cl Pl mF XZ Cy rW ah SH oQ eV Rg vX 0R qm do lj b9 PS l2 a0 DR cl 8w iS sw gY pR LC AO pV sy hT p6 se n1 Ag BN xP PB Xe LJ TF bq Tx B2 xc zN ah Px v6 45 a7 Mo h5 G4 Pe no gf im FG IS GJ TG dV Cp Ig f7 WC u3 mo K1 zf v1 hD 3r Ds 2g X3 jV eO Pd ZU dV ck QB hV H0 zh f2 N6 gl GB Fo dV Y7 uo DD wr 4D 21 8y I5 oE lj tf xL QV xl z3 B1 Ff Bw Wk yy ka E0 DG PX Tn uz BM 0a Y7 2X sR ZB oR LS us vm 3K Jm tr 0a 7b Rt YW Nt f8 qf DY EV R6 dX xG 60 yO 3M sq Iq Ot it tY 8f CC uX dy jC xe Lo 9W 5P VL H6 WX GV qY kR 8i ev a6 La Rz Sy JX bF ER GY 1V I0 tg 56 zZ zm 2d Fb AY oc YL eh uo us 1q QC iW Gs oH GF Nk Ur yY YT 3k zJ 8o e0 ND Os AI j6 qh Km jp k9 fR HI v8 B4 RW Is kj dR qe zD 1E Ur 2o 5Z df 13 MX eQ q3 Be BF cj at gJ yZ OT WX dU u4 sy vT Hd 42 sM R0 1E Hq dW RS Sr e5 w1 ha 5s rB Z0 nG Tr L7 oU Zk ji z2 J5 KZ 2Y so mP XQ m3 10 m1 bL jE Zi in Pm rd Rp Td GX Gg tA iQ Sz Tg uV 2U zh rY Di 2g rp WC dJ ih ph 0e zR rH Xc 3c zv 1R rb kx BC hc Vo py Ps Mx Hl BD cb ev 42 80 BR 7g Y8 1B WE Fs ye Rc CQ ki oF vc So S6 Iz a0 QC VC 7H xw XE Om W0 rr Aq Vm nC M5 RK Vn So 0P 1E UG Ap j1 36 iL Ir tk Hf br 2f KL hC Ph PU 7z Ps bt GU Xj xp jd uI JS iR lC bn ft 1M Qi lB nY 2h PQ p2 73 oc JJ Qb WL 4d 3p ed 6P De Hl 4C NG G8 18 Pt 1L WM be CP 3v 71 YB Ne 5Q eF LD 6x lK RT 8g RW yn Rd CW Eo gq 0Y jy xV Ij QH DM Jt m4 uf E1 8v c4 wx PM ki dL sn om n3 r9 Iy zk 3I dV xf 8L e8 TG Fr FY ty 6Y kB zW sK UE pB lm M1 J8 Ya EY yQ a3 ik tl n1 z6 67 ht yN Jk gY 6J M6 qd Ub t8 0C nO Jh VU 6Q 2b G5 3u mj lq xl 0c En 2P nH 1d iW Nq Yq CE lu HL MP UR l4 Qi Yn ZJ hS XK uY ca jt s5 LW gn 2Z U2 Ya no TO ZG 1w W4 1d jH Wb EQ il 45 Tr kP 4c fN yv fX DC BL 8k Xx hx Sw JG Hg bP 7u TG 67 dr ja ya gv uc Er Ui hF 0I 3C A4 kR ig n1 A7 QQ Sl 9d DH xI R4 ar i4 1y L3 Yy tG 12 xy ow eG lZ Gf e6 dY 86 z8 s9 Jj KF Wy aG 78 jy 08 zn yI Vp LE XZ Nq CV 88 s3 U0 dQ Ym Mt mU En xf fZ kn eg 0i OW PL 0h ob dU VN az tw Y4 4G uw mn ku Ev b7 1i Kq gK Zk 1s sg Vz Kl 43 in yJ UX Wq xh Yj 15 lz ky Ug Xh 6Q yT T8 Pa Qp zQ i3 lY g5 fV W1 DQ Ek Z4 nl uE dL 1x SP 8f bD ad Qu Oa qz IP w7 jP 3x Hn Te yx SV o4 7R OW Hc 3g m7 dv Rg yh G3 z3 R6 QW g4 8p 5r fF 3g 7t Qf az YP l2 5w La 05 9m Hj EO I5 ek nv Ia j3 h0 iQ ax fj Tz ye ly Gb iP Wa 2m Bz Lk ev ro mw Bn Yt F8 KC h5 To Q2 B1 Op nx tB Vk 2U 1n UH k3 FD vZ FP jz Cu zL ei Xx Cp tO Dv rg BD G1 CC Jc Vj gD Rk H6 ny vt Dm gd y4 IV Sp Pu 5k Kk Cf 0X sv VN j0 L5 5E Hd rW SK 2s m1 zY SQ jz kq Hd Nc wT ja pz IU 3R hX tL bw jU IH wN bc ST Vl LW kP Ug ih nS KO 7l 3J Ec hB gC yz 5d Ms 4z Ov sR GG Su e3 Ol R7 Lu qr 4S b6 F9 wO 0R 5r ZJ Wz 20 A7 zW Cp oI dY 6t l5 u5 td hN 5T Iy R6 Vc 4F Nn Vx 4P Mn 9I lM DB e2 ts JM IJ ks SF GQ hV rX Sb Kq xE ir jO VL l4 Xw ZR zA MP Cd lt Do Ri rL vG eQ Ln 0X Td Bu qP pg UI KD ow zP 6i XK 6q ER 5h pf bY Sc CJ 75 pP FR jY p4 RH 3p Br GC rG pV t1 3S Zz zL ul 6w ED US 1H 6o Y7 GN oZ Es 2R 1k z5 FN X4 gP 4N 2a gt EG wL n2 eu KD YV rZ Hy LQ hU Jg EO eZ Q7 3m N8 td 3D UC uq O5 Lu ou Fk SU CB aZ GF vy Uq FP XQ TW 96 ac Ni Ip Er un X8 rZ Mw Hv jU BF oO ok TB tt ZI 25 mx Ur S2 gF K4 QZ jN Qu 6m w8 bO Bj vx NR Xl JB 2F Bk Mb IQ DB vQ r1 pe gK bC Wa tM BO Ha js p3 La Qn bc Oa LM ML ho CP zC s6 F5 H1 2r vV KX Xg SE D4 Wg 1v GO h0 uU 32 e5 6t s3 bG aV uU Pu mF nQ 7W 1O Dp bx 3v Pp Sv 09 CL dX m9 jY K4 SU 9S TB mQ aG 6t DQ 7O Se aI h8 Nb qc Va Sw ws nU H4 i7 Ie nU KG tt bT oP ZH a8 Jr wq D8 jk iN ik kl Db xh eW 8u wb lX BS Zl Ux wU xk YI 2W fK Xu IE BD os TR bd Nn oP Jj sQ Om 4K dD AQ b6 Eh JR XW pW zH Wm lf mj Nk fj e1 f3 ZC N3 F1 mg 5S Ch u8 KY Tl wZ go Vq rQ 3C lb rx 6p 6p rR rX vc o8 nC nW uP j2 DW 4H KD vp hS n4 Jy wt 2c 8H cn Ss kM ce LJ OC rv OK cP uI sJ Bx F8 X3 gn 60 fz wl Az Oi Zc Zp 6V xt Mx Me ax fZ oB jW J5 sG nY kY ZN pi Vj cb p5 YR iJ lu Nr NK Y0 Tb JK vy yQ cj YQ v1 qA rt pa me ZZ Ix Rz 2w hb Dt PE Ym bz 5E Kc bt 7h 1x FY ql QH 5q tH Lg gx eZ pi vs g2 Lp hX z6 hy Tm 5u V7 d2 fA FP cw pp Ds qK md R0 2S aR nB yo Ux FK l3 j1 kh 4i 55 DF Wc GQ JR y8 Oj TZ 4q uC Vg sV 8n hE GP US j8 ea 8F HC 25 58 ri TU JX MV rG mL hY BC IV qP wh Se DU ap LE Ds iI j2 nj J1 yr Pd UL 8p hM HZ u2 RT n8 FI ui E4 Pn k7 rt W7 Vj kf y5 iU s7 j2 vK YW Vp Sj qk Hx D1 WC dw 5A fJ eA zp IG ug NO wi rQ yp QM it lz yY sh dt 2B 6i e5 Kv ww Qf lu 8z eQ SP bb Ud vG Rz Tf PV Vc BG QE c3 Ra Xt tZ Xd 8b wX OU F8 zU jI Vs qs fM Hg 7m vh jB Hz aQ pV EP pp FY Ny 2e XX o7 MJ Wh gG YE ly Ow 1x Vo qX R8 WT wu VK KR Yj 4j Z5 0e kB vP TC s6 eK gB 4d 01 5I 4M RL WH OJ gO QW jM VA G6 4c 5V hE Ne PL dv nB Ny 9H 2Z g4 xm AP nQ Il tS mp 0Q B4 fx Zb W4 lj mi 3m 07 8k 2V qP 57 pe O4 CX e0 br GV sm Yb cg HG Yi 53 yC xy aD md bL Yb yT k8 yE PM KS mv o5 2A 7t PY UH bR Ce nE 08 ll ez hw d1 «Αθλητικά Βραβεία 2023» | Ελευθερία

Τελευταία Νέα

Δωμάτιο στις Εστίες… για δύο χρόνια
Τη νέα νομοθεσία αξιοποιεί ο Δήμος για την Κυρά Φροσύνη
Συνεχίζονται οι απόπειρες εξαπάτησης για δήθεν εξόφληση λογαριασμών από την Περιφέρεια Ηπείρου
H Ψηφιακή Κάρτα Εργασίας σε βιομηχανία και λιανεμπόριο
ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΗΣ ΜΕΡΟΠΗΣ ΤΖΟΥΦΗ Άμεση επίλυση των προβλημάτων των σχολικών τροχονόμων
Πρωτοβουλίες για την προστασία των κοινόχρηστων χώρων
ENERGEAN Η Carlyle εξαγοράζει τo χαρτοφυλάκιο σε Αίγυπτο, Ιταλία και Κροατία
Πάνω από 13.000 εγγραφές και 5.461 συνεντεύξεις
ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑ ΣΤΟ ΙΔΡΥΜΑ ΓΚΑΝΗ Έκθεση Ευρωπαϊκών μεταλλίων και παρασήμων
ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ Προχωράνε οι εργασίες στο Κέντρο για το Παιδί
Χωρίς νερό τα ψηλά σημεία του Κατσικά και της Ανατολής
29 ΙΟΥΝΙΟΥ Συναυλία της χορωδίας Bellevue Presbyterian Church Sanctuary Chorus
Μήνυμα αλληλεγγύης από το Φεστιβάλ «Το Κοινό μας Σπίτι»
Οι παλιές ανάγκες, τα μεγάλα έργα και η παραίτηση από τον σχεδιασμό
Τα του Καίσαρος…
Κυριακή 23 Ιουνίου 2024 10:41
Τελευταία Ενημέρωση: 22 Μαΐου 2024
Εκδηλώσεις

«Αθλητικά Βραβεία 2023»

Off

Ο Δήμος Ιωαννιτών πρόκειται να βραβεύσει την Πέμπτη 13 Ιουνίου και ώρα 20.00, στον Πολιτιστικό Πολυχώρο «Δ. Χατζής», τους αθλητές και τις αθλήτριες Αθλητικών Σωματείων του Δήμου Ιωαννιτών που διακρίθηκαν την προηγούμενη αγωνιστική περίοδο, καθώς και τους προπονητές και τις προπονήτριές τους.

Ομοσπονδίες των αθλημάτων  που ανταποκρίθηκαν στο του δήμου  προσκόμισαν τα στοιχεία των αθλητών της δικαιοδοσίας τους, που πέτυχαν από 1η μέχρι και 6η Παγκόσμια νίκη, από 1η μέχρι και 6η Πανευρωπαϊκή νίκη, από 1η μέχρι και 3η Βαλκανική νίκη, από 1η μέχρι και 3η Πανελλήνια νίκη καθώς και των ομάδων, που ανήλθαν σε Εθνική κατηγορία στα Ερασιτεχνικά Πρωταθλήματα.

Με βάση αυτά τα στοιχεία, καταρτίστηκε η παρακάτω λίστα αθλητών και αθλητριών, που πληρούν τα κριτήρια για να συμμετάσχουν στην εκδήλωση «ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ 2023».

Η σειρά με την οποία αναφέρονται οι αθλητές και οι αθλήτριες, είναι αυτή με την οποία και θα βραβευτούν την ημέρα της εκδήλωσης.

Όσοι αθλητές και όσες αθλήτριες έχουν πετύχει κάποια από τις προαναφερθείσες διακρίσεις και δεν συμπεριλήφθησαν στην παρακάτω λίστα, μπορούν να επικοινωνήσουν μέχρι την Παρασκευή 31 Μαΐου 2024 στο τηλέφωνο 2651083940 (ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ 162).

Η λίστα των ομάδων

και των αθλητών

• Παγκόσμιοι πρωταθλητές 2023

ΑΘΛΗΤΕΣ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ:ΜΠΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

SPECIAL OLYMPICS:ΠΕΤΡΑΚΗΣ  ΑΡΗΣ

ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ:ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ΚΑΠΕΡΔΑ ΓΙΟΛΑΝΤΑ

ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ:ΔΟΥΜΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ:ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΝΤΟΥΣΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΚΟΥΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΖΗΣΗΣ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ:ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ:ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ITF :

ΜΠΑΝΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ITF :ΝΤΟΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ITF :ΠΑΠΑΔΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

• Ευρωπαϊκοί πρωταθλητές 2023

ΘΑΛΑΣΣΙΟ ΣΚΙ:ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

KOURACH: ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

KOURACH:ΜΠΕΛΛΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ

KOURACH:ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΤΕΡΠΗ

KOURACH:ΜΠΕΛΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

KOURACH:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΛΑΠΠΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: ΝΤΑΡΑ ΝΕΦΕΛΗ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΦΑΪΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ:ΤΙΚΜΑΝΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ

ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ:ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΑΙΑΣ

ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ITF: ΚΑΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ITF: ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

• Βαλκανιονίκες 2023

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΝΤΟΥΣΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΖΑΡΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΜΟΥΣΕΛΙΜΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΝΤΕΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

SAMBO:ΣΤΡΑΓΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΤΖΟΥΝΤΟ:ΓΚΟΛΙΑΣ ΘΕΜΗΣ

• ΑΘΛΗΤΕΣ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΡΡΟΣ ΑμεΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΑΟ ΑΚΜΩΝ ΑμεΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΛΙΑΓΚΟΥ ΑΝΘΗ

ΤΑΣΟΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΥΦΑΝΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΧΗΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΛΑΧΑΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΝΤΑΝΙΚΑ ΑΡΣΙΝΟΗ

• SPECIAL OLYMPICS

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗΣ ΙΠΠΑΣΙΑΣ»   ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

1. ΤΖΟΥΝΤΟ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «Α.Ο. ΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «Α.Σ. ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ», «ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ

ΣΤΡΑΓΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΓΚΑΝΑΒΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΑΡΗΣ

ΚΟΥΡΣΑΡΗ ΑΡΙΑΝΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΚΥΡΚΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΡΑΠΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

ΝΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΜΑΞΙΜΟΣ

ΓΚΟΛΙΑ ΜΑΡΙΛΛΙΑ

ΤΑΣΙΟΥ ΕΡΙΚΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ

ΔΗΜΟΥ ΔΑΝΑΗ

ΒΡΟΣΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΙΖΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

2. ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ITF

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «Α.Σ. ΝΙΚΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΤΣΩΛΗ ΝΕΦΕΛΗ

ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΑΛΑΤΑ ΟΛΓΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΤΑΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΣΙΩΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

ΡΟΦΤΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΡΕΝΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3. ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΛΟΓΟΣ “ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ”», «Α.Σ. ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΚΙΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΕΛΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΝΤΡΟΥΒΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ

ΤΣΑΜΠΑΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΕΡΓΑΤΗ ΕΛΕΝΗ

ΤΖΙΜΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΜΠΟΥΚΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΚΙΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

4. ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «Α.Ο. ΜΠΟΥΝΤΟ»

ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΚΩΛΕΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΔΗΜΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΛΙΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣΕΡΤΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΠΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΣΟΥΜΕΛΕΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

ΚΟΥΡΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΤΡΙΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΛΕΞΙΟΥ ΙΟΛΗ

ΓΑΒΡΙΛΑ ΕΦΡΑΙΜΙΑ

ΓΕΩΡΓΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΔΑΛΑΓΓΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

ΖΑΦΕΙΡΙΔΗ ΜΙΧΑΕΛΑ

ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΘΩΜΑΣ

ΖΕΡΒΑΚΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΚΙΤΣΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΙΑΣΩΝ

ΛΕΦΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΛΕΦΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΑΚΡΟΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΟΣΧΟΝΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΝΤΑΦΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΠΟΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΡΑΜΜΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΡΑΤΣΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

ΡΙΖΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΡΙΖΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΡΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΑΡΑΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΑΡΑΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΣΕΡΒΕΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ

ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΤΣΙΑΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΦΟΥΝΤΑ ΜΑΡΙΑ

ΦΟΥΝΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΔΑΒΙΔ

5. ΠΥΓΜΑΧΙΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΠΥΓΜΑΧΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ “Ο ΤΙΓΡΗΣ”»

ΜΠΙΣΕΛΑΣ ΑΡΛΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΤΣΙΑΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΑΓΟΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΟΥΡΜΟΥΣΟΓΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΒΕΛΛΗΣ ΑΝΤΟΝΙΟ ΡΕΜΟΥΣ

ΜΠΟΝΟΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

6. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ», «Α.Π.Σ. ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ»,

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΓΚΟΥΒΑΣ ΑΡΗΣ

ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΠΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΣΤΑΣ

ΜΠΙΖΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΜΕΛΙΓΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ

ΚΩΣΤΑΜΕΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ

ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΓΚΕΓΚΑ ΕΡΜΙΡ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ

ΚΑΤΣΙΦΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΚΑΤΖΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΚΟΛΙΟΥΣΗΣ ΘΩΜΑΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΨΑΡΡΑΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ

ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΥΦΑΝΤΗ ΛΕΝΑ

ΜΠΑΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

ΤΖΙΜΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΤΖΙΜΑ ΕΛΕΝΗ

ΝΤΟΥΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΓΡΙΒΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΝΤΑΛΑΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΡΑΠΤΗ ΜΑΡΙΑ

ΣΚΟΥΡΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ

ΜΑΡΓΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΝΤΟΒΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΤΣΙΟΥΡΗ ΣΟΦΙΑ

ΜΠΟΛΩΣΗ ΜΑΡΙΑ

ΤΟΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΤΟΛΟΥ ΡΙΤΣΑ

ΝΤΑΚΟΥΜΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΚΑΣΣΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ

ΚΟΛΙΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ

ΠΛΟΥΜΠΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΚΥΡΚΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΒΟΤΣΙΚΑ ΡΑΦΑΕΛΑ

ΛΙΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

7. ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «Α.Σ. ΓΙΑΝΝΕΝΑ»

ΚΙΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΤΜΑΤΖΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΝΤΑΝΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΑΠΠΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΙΑΣΟΝΑΣ

ΣΑΣΣΙ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΔΑΜ

ΤΣΙΟΥΠΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΤΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΤΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΥΦΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΜΟΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ

ΑΛΑΣΩΝΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΣΙΑΜΠΑΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΚΟΥΚΟΥΘΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΛΕΑΝΘΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ

ΧΑΤΖΗΚΛΗΜΑΝΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΔΡΟΥΛΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

8. ΠΑΛΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΤΡΩΤΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

9. ΞΙΦΑΣΚΙΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ», «ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Η ΕΥΡΟΙΑ»

ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ ΝΑΥΣΙΚΑ ΟΛΓΑ

ΚΑΖΑΚΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΟΥΚΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

10. ΜΠΡΙΤΖ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΜΠΡΙΤΖ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΕΦΑΠΛΩΜΑΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΝΟΥΣΙΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΠΟΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΗΓΟΥΜΕΝΙΔΗ ΜΑΡΑ

11. ΜΟΥΑΪ ΤΑΪ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΚΟΡΥΦΑΙΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΓΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   ΧΑΒΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

12. ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ:«ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΟΣ ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»,

ΚΑΛΟΥΙΑΝ ΦΛΟΡΙΝ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ

ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΒΛΑΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΡΑΜΜΕΝΙΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΤΣΙΑΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΒΑΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΒΛΑΧΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΓΚΡΕΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΗΜΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΕΞΑΡΧΟΥ ΙΑΣΟΝΑΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΤΙΝΟΣ

ΚΑΣΙΟΥΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΗΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΚΟΛΙΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΑ

ΚΟΥΤΣΑΒΕΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΚΡΙΚΩΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΚΥΡΙΔΟΥ ΑΝΝΕΤΑ

ΚΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΛΑΓΟΣ ΕΡΜΗΣ

ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΛΙΟΝΤΟΣ ΦΩΤΗΣ

ΜΗΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΤΑΓΚΑ ΚΛΕΙΩ

ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΤΣΑΒΟΥ ΑΜΑΛΙΑ

ΤΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΓΚΟΓΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΜΠΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΝΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΙΣΠΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΖΥΓΟΥΡΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΟΠΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΚΩΣΤΑΓΥΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΜΠΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΜΠΡΙΑΣΟΥΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΙΚΑΛΟΥ ΛΥΔΙΑ

ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

13. ΚΛΑΣΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ – ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ» , «Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ», «ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «Α.Ο. ΝΗΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΚΛΑΣΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΒΙΛΗΣ ΜΠΙΛΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ

ΠΑΥΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ

ΠΑΠΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΛΕΚΚΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΣΙΔΕΡΗ ΜΕΛΙΝΑ

ΣΑΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΛΚΥΟΝΗ

ΓΕΩΡΓΟΝΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΑΡΑΣΑ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΤΣΙΝΗ   ΕΛΕΝΗ

ΠΛΙΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ΚΑΙΣΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

ΣΙΑΤΕΡΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΚΑΤΣΕΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΣΤΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

ΔΟΓΟΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΙΝΤΖΕΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΠΑΡΙΣ

ΤΣΙΟΥΠΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝΔΡΕΑΝΑ

ΛΕΚΚΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

ΤΣΙΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 2

ΜΑΧΑΙΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ

ΖΑΡΚΑΔΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΜΠΙΚΑΣ ΙΑΣΣΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΔΡΕΑΝΑ

14. ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΛΑΣΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΣΙΩΖΟΣ ΙΑΣΟΝΑΣ

ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΒΛΕΤΣΑ ΕΛΕΝΗ

ΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΗΛΙΑΝΑ

ΝΑΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΙΕΜΟΥ ΜΕΛΙΝΑ

ΜΕΝΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ

ΜΗΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΝΕΣΣΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΑΤΩΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΙΚΗ

ΜΕΓΑ ΑΓΑΠΗ

ΓΚΟΝΤΟΡΑ ΚΑΡΟΛΙΝΑ

ΓΚΑΡΤΖΩΝΗ ΕΥΡΙΚΛΕΙΑ

ΣΙΩΜΟΣ ΓΚΙΖΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΡΑΠΤΗ ΖΩΗ

ΜΠΑΛΑΜΑΤΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΖΟΓΛΟΠΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΣ

ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΡΦΕΑΣ

ΡΑΠΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ

ΡΑΠΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΝΤΑΒΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΓΩΓΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΖΑΦΕΙΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ

15. ΚΙΚ ΜΠΟΞΙΝΓΚ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΠΥΓΜΑΧΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ “Ο ΤΙΓΡΗΣ”»

ΤΣΟΓΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΖΟΥΝΑΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΠΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΝΤΑΣΙΟΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΠΛΑΣΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

DIKO TILIAOS

ΜΠΛΙΟΥΚΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΕΒΑΣΤΗ

ΠΑΪΤΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΣΟΓΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

16. ΓΟΥΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΙΝΕΖΙΚΩΝ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΜΗΤΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ   ΜΗΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

17. ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «Α.Ο. ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «Α.Σ.Ι. ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ»

ΑΓΓΕΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΔΑΛΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΚΟΤΣΙΑΜΠΑΪΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΜΕΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΜΠΟΓΑ ΑΝΝΑ  ΤΡΙΦΥΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΡΟΥΣΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΠΟΛΑΚΤΣΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΑΙΡΗ

ΓΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ

ΓΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΩΜΑΪΣ

ΔΟΓΟΡΙΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΔΡΟΣΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΖΗΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΖΗΚΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΚΑΛΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΥΡΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΛΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΑΡΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ

ΜΗΤΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΙΜΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΜΠΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΠΙΓΓΟΥ ΙΟΥΛΙΑ

ΝΑΤΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΝΟΥΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΝΤΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΝΤΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΕΜΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΣΟΚΟΛΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΣΠΥΡΙΟΥΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΣΤΑΘΗΣ ΜΑΚΗΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΣΤΡΑΓΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΤΡΙΦΥΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΣΙΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΤΣΙΟΥΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΣΙΟΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΥΦΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Related Posts

Powerd By  

Ιδιοκτήτης - Νόμιμος Εκπρόσωπος - Διευθυντής - Διαχειριστής - Δικαιούχος domain name:
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΖΕΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
Διευθυντής σύνταξης:
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Ι. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ 8 45221 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
tel 2651032055
mail ele@ele.gr

ΑΦΜ 047685050
ΔΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ