Συγκροτήθηκε σε σώμα το νέο Διοικητικό Συμβούλιο της Πανηπειρωτικής Συνομοσπονδίας Ελλάδος που προήλθε από τις εκλογές της 4ης Απριλίου. Η σύνθεση του νέου ΔΣ είναι: Πρόεδρος: Γιώργος Δόσης, Αντιπρόεδρος: Κώστας Κωνής, Αντιπρόεδρος Β’: Κώστας Ζηκόπουλος, Γενικός Γραμματέας: Κώστας Γαβριήλ, Ειδικός Γραμματέας: Μηνάς Ζέρβας, Ταμίας: Διονύσης Τσούτσης, Αναπληρωτής ταμίας Ρωξάνη Μαύρου, Έφορος Τύπου: Αντώνης Κοντός
Έφορος Δημοσίων Σχέσεων: Κωνσταντίνος Κωνσταντίνου, Έφορος Πολιτισμού: Κώστας Μάτσιας, Έφορος Πνευματικού Κέντρου Χριστόφορος Τζαρτζούλης
Μέλη: Βαζούκη Γραμμένη, Βλάχος Γεώργιος, Γιαννούλης Νίκος, Δήμος Χρήστος, Ζέκης Νίκος, Καραγιώργου Μαρία, Κιάμος Μάκης, Κίκη Ηλέκτρα, Κολιούσης Σωτήρης, Λαμπρίδης Αλέξανδρος, Νάκης Γιάννης, Ντάσιου Ελένη, Σιαμέτη Ελευθερία, Τζάκου Μαρίνα.
Κατηγορίες
- Επικαιρότητα(18.898)
- Πολιτικό Ρεπορτάζ(491)
- Ελλάδα(127)
- Οικονομία(1)
- Πολιτισμός(4.055)
- Εκδηλώσεις(1.519)
- Ήπειρος(1.957)
- Αθλητικά(2.819)
Αρθρογραφία
Είσοδος