![](https://www.ele.gr/wp-content/uploads/2023/05/ΑΚΟΝΙΔΟΥ-ΓΑΚΗΣ.jpg)
Ο Γιώργος Γάκης και οι Troublemakers γιορτάζουν τα 30 χρόνια τους στη μουσική σκηνή με μία εκδήλωση το Σάββατο 27 Μαΐου, στην αίθουσα «Β. Πυρσινέλλας», του Πνευματικού Κέντρου Δήμου Ιωαννιτών.
Η εκδήλωση θα ξεκινήσει στις 19:00 με την προβολή του ντοκιμαντέρ «15 χρόνια Troublakers» και στις 20:30, το πάρτυ ξεκινά με τη συμμετοχή πάνω από 100 μουσικών επί σκηνής. Παράλληλα θα παρουσιαστεί και ο νέος δίσκος «Pararell Dimensions» (από την ROAR – rock of angels records).
Κάλεσμα συμμετοχής στην εκδήλωση απεύθυναν με δηλώσεις τους χτες η πρόεδρος του Πνευματικού Κέντρου Ελένη Ακονίδου όπως και ο ίδιος ο μουσικός Γιώργος Γάκης
Κατηγορίες
- Επικαιρότητα(18.902)
- Πολιτικό Ρεπορτάζ(491)
- Ελλάδα(127)
- Οικονομία(1)
- Πολιτισμός(4.058)
- Εκδηλώσεις(1.520)
- Ήπειρος(1.957)
- Αθλητικά(2.819)
Αρθρογραφία
Είσοδος