![](https://www.ele.gr/wp-content/uploads/2023/06/Ο-ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΑΤΗΣ-1-1024x465.jpg)
Η θεατρική ομάδα του Πολιτιστικού Συλλόγου Πλατάνου Ιωαννίνων, συνεχίζοντας την καλοκαιρινή περιοδεία της, και σε συνεργασία με τον Προοδευτικό Σύλλογο Ροδοτοπίου του Δήμου Ζίτσας, παρουσιάζει την Δευτέρα, 3 Ιουλίου, το έργο «Ο Αρχοντοχωριάτης» του Μολιέρου, στο Πνευματικό Κέντρο Ροδοτοπίου.
• Την Τετάρτη, 5 Ιουλίου, η θεατρική ομάδα σε συνεργασία με τον Πολιτιστικό Σύλλογο Μπάφρας «Η Αγία Παρασκευή», θα δώσει παράσταση στον προαύλιο χώρο του Παλαιού Δημοτικού σχολείου Μπάφρας.
Οι παραστάσεις ξεκινούν στις 9 μ.μ. Είσοδος ελεύθερη.
Related Posts
-
-
23 Σεπτεμβρίου 2023 Στο Δίλοφο το επίκεντρο για το Ζαγόρι ως Πολιστικό Τοπίο της Unesco
-
-
-
22 Ιουνίου 2023 Ο «Πλάτανος» δίνει το δικό του στίγμα
-
13 Ιουνίου 2023 ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ «Ο Αρχοντοχωριάτης» από τον σύλλογο Πλατάνου
Κατηγορίες
- Επικαιρότητα(18.898)
- Πολιτικό Ρεπορτάζ(491)
- Ελλάδα(127)
- Οικονομία(1)
- Πολιτισμός(4.055)
- Εκδηλώσεις(1.519)
- Ήπειρος(1.957)
- Αθλητικά(2.819)
Αρθρογραφία
Είσοδος