O Σύλλογος Εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Νομού Ιωαννίνων, οι Σύλλογοι Εθελοντών Αιμοδοτών ΠΕ Ιωαννίνων και το Πνευματικό Κέντρο Δήμου Ιωαννιτών παρουσιάζουν την Παρασκευή 1 Απριλίου και ώρα 8.30 μ.μ., στον Πολιτιστικό Πολυχώρο «Δ. Χατζής», το βιβλίο της Κατερίνας Ντάσης, Η γέφυρα της ζωής (εκδόσεις Εντύπωσις). Για το βιβλίο θα μιλήσουν η Σχολική Σύμβουλος Α/βάθμιας Εκπαίδευσης Κωνσταντίνα Καστάνη, ο Πρόεδρος της Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Συλλόγων Εθελοντών Αιμοδοτών Χρήστος Πρωτόπαπας και η Διευθύντρια Αιμοδοσίας Γ.Π.Ν. Ιωαννίνων Ελευθερία Ζερβού. Αποσπάσματα του βιβλίου διαβάζουν η σκηνοθέτης Μελίνα Κατίου και η εκπαιδευτικός Φωτεινή Τασούλα. Την εκδήλωση συντονίζει ο δημοσιογράφος Στέφανος Ντόβας.
Κατηγορίες
- Επικαιρότητα(18.898)
- Πολιτικό Ρεπορτάζ(491)
- Ελλάδα(127)
- Οικονομία(1)
- Πολιτισμός(4.055)
- Εκδηλώσεις(1.519)
- Ήπειρος(1.957)
- Αθλητικά(2.819)
Αρθρογραφία
Είσοδος