Ευχαριστίες προς όλες τις πλευρές απευθύνει ο Δήμος Πωγωνίου για την επιτυχημένη διεξαγωγή των ιστορικών εκδηλώσεων «Καλπάκια 2022» που πραγματοποιήθηκαν παρουσία του Πρωθυπουργού Κυριάκου Μητσοτάκη.
Ευχαριστεί μεταξύ άλλων τους «εθελοντές, χορηγούς, υποστηρικτές, συμμετέχοντες και όλους όσοι συνετέλεσαν στην άρτια διοργάνωση». Συγκεκριμένα, την Ομάδα Αναβίωσης ΕΣ1940, το Σύλλογο Ευζώνων Προεδρικής Φρουράς, την Ιταλική Ομάδα Αναβίωσης «Le Sentinelle», τα παιδιά της «Κιβωτού του Κόσμου», το Περιφερειακό Τμήμα του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού, τους κατοίκους της περιοχής και όλους τους εθελοντές που πήραν μέρος στην Αναπαράσταση της Μάχης του Καλπακίου.
Ευχαριστεί ακόμα τους συνδιοργανωτές καθώς και τους χιλιάδες επισκέπτες, από όλες τις περιοχές της Ελλάδος.
Related Posts
-
16 Ιουλίου 2024 -
-
2 Ιουλίου 2024 Έρευνα για τα πέτρινα γεφύρια στο Πωγώνι
-
7 Ιουνίου 2024 «Παιχνίδια στο Πωγώνι 2024»
-
-
18 Μαΐου 2024 Οι μαθητές ενημερώνονται για τη λειτουργία των ΚΕΠ
Κατηγορίες
- Επικαιρότητα(18.898)
- Πολιτικό Ρεπορτάζ(491)
- Ελλάδα(127)
- Οικονομία(1)
- Πολιτισμός(4.055)
- Εκδηλώσεις(1.519)
- Ήπειρος(1.957)
- Αθλητικά(2.819)
Αρθρογραφία
Είσοδος