![](https://www.ele.gr/wp-content/uploads/2024/05/ΚΑΛΠΑΚΙ-ΜΑΘΗΤΕΣ-1024x600.jpg)
Για τη λειτουργία και τις υπηρεσίες που προσφέρονται στους δημότες από τα ΚΕΠ ενημερώθηκαν οι μαθητές της Γ’ Τάξης του Γυμνασίου Δελβινακίου κατά τη διάρκεια επίσκεψης που πραγματοποίησαν στο ΚΕΠ Δελβινακίου, με τη συνοδεία της καθηγήτριας κ. Μαρίας Γραμμόζη.
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε στο πλαίσιο του ετήσιου εκπαιδευτικού προγράμματος του σχολείου με τις υπαλλήλους κ.κ. Ευδοξία Παπαγιάννη και Κατερίνα Χαλκιά να ενημερώνουν τους μαθητές για θέματα αρμοδιότητας της υπηρεσίας αλλά και για το θεσμό των ΚΕΠ εν γένει.
Παρών ήταν και ο Αντιδήμαρχος Δ.Ε. Δελβινακίου κ. Νικόλαος Γαλίτσης ο οποίος εξήρε την εργατικότητα και την ευγένεια των υπαλλήλων του Δήμου κι ευχήθηκε στα παιδιά καλή προκοπή.
Related Posts
-
16 Ιουλίου 2024 -
16 Ιουλίου 2024 Μαθαίνοντας τις αξίες του Κοινοβουλευτισμού και της συμμετοχής
-
-
2 Ιουλίου 2024 Έρευνα για τα πέτρινα γεφύρια στο Πωγώνι
-
20 Ιουνίου 2024 ΖΩΣΙΜΑΙΑ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ – Συμμετείχαν 4.783 μαθητές από 170 σχολεία
-
7 Ιουνίου 2024 «Παιχνίδια στο Πωγώνι 2024»
Κατηγορίες
- Επικαιρότητα(18.898)
- Πολιτικό Ρεπορτάζ(491)
- Ελλάδα(127)
- Οικονομία(1)
- Πολιτισμός(4.055)
- Εκδηλώσεις(1.519)
- Ήπειρος(1.957)
- Αθλητικά(2.819)
Αρθρογραφία
Είσοδος